december januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november

Kalender overzicht van 19/12/2018 tot 18/01/2019.
woensdag 19 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Groenplaats Antwerpen
Jacqueline
Bezoek aan de kerstmarkt Antwerpen
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries, Assebroek
Elianne Devriendt
Kerstviering
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Poperinge DC De Bres, Poperinge
Frieda Vandermarliere
Patchwork
afdeling Hamme-Waasmunster ten Huize Vermeire-Lagae Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardiskoor Vlaamse actieve senioren Hamme-Waasmunster
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries, Assebroek
Elianne Devriendt
Kerstviering
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries, Assebroek
Elianne Devriendt
Kerstviering
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
afdeling Middelkerke
Kerstfeest
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
maurice meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Eindafsluiting warmste week + overhandiging cheque
donderdag 20 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) 'T Wit Vlas Aarschot Kerstfeest in 't Wit Toreke
afdeling Aarschot (Groot) de stad Aarschot rond
de verantwoordelijken van de wagens
Traktor lichtsoet om 19:00 uur stad Aarschot
afdeling Klein-Brabant CC De Bender, Puurs
Thai-chi
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De nieuwe Admiraal
Yvan
Ledenvergadering - in het teken van de Kerstman
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Ieper Zaal Familiekring Ieper
Frans Duerinck (vlasieper@gmail.com)
Kerstfeest met koekestuuten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Kortrijk Budascoop Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Film in Budascoop: SHOPLIFTERS
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Stuurgroep
Kerstfeest
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café De Snoek, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Poperinge Markt, Poperinge
Dienst Lokale Economie Poperinge
Kerstnamiddag voor Senioren en Mensen met een beperking
afdeling Schilde Dorpshuis, 's-Gravenwezel
Mireille Coulier
Kerstfeest
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum Novarumstraat 24, Aalter
Ria Maes
Kerstfeest + Theatergezelschap "'t Nat"
afdeling Waregem Salons Leieburcht, Emiel Clausstraat 39-43 te Sint-Eloois-Vijve
Jozef Vandesompele
Kerstmaal en tombola
afdeling Koekelare Huis Proot Noordomstraat 2 8680 Koekelare
Norbert Vandecasteele
Kerstfeest met koffie, gebak ontspanning en kerstboompluk
afdeling Mol-Centrum Netepad, Geel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Kerststallentocht van Merksplas naar Zondereigen en terug
Willy Baeyens
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Jonkhove,Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Kerstfeest
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boortmeerbeek Kerkplein te Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Kerstmarkt in Boortmeerbeek
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse Zolder Oud Gasthuis
Bestuur Vl@s-Asse
Kerstfeest voor de leden
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Fabienne Defever
Kerstdecoratie
afdeling Lokeren Café De Zaal, Hillarestraat 332 - 9160 Lokeren
Christiane Van den Eeckhoudt
Bloemschikken
afdeling Lokeren Zaal Trefpunt, Heiendestraat 25 - 9160 Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Toneel met toneelgezelschap Scarabee
vrijdag 21 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
Petanque
afdeling Klein-Brabant Gemeenschapshuis, Luipegem 160 te Branst
Kerstfeest
afdeling Kontich Zaal De Basiliek - Trooststraat te Edegem
Kerstviering
afdeling Noord-Limburg Domelhof Neerpelt
conny
Turnen
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque:
afdeling Wervik-Geluwe De pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jos pletinkx 0473/66 60 39 tel 03 888 24 14
Foto -multimedia educatie
afdeling Diksmuide Salons Saint-Germain
Paulette Decoene
Echaristieviering en Kerstfeest
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Het bestuur
Kerstreceptie met als gasten: de Grijze Komedie
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
Lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Zomergem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Bestuur
Kerstfeest
zaterdag 22 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Refter KTA - Rijselstraat 5 te 8200 Sint-Michiels (500 m van station)
Mile Moyson
Stapwandeling (11 km) Brugge Binnenste Buiten in Kerstsfeer !
afdeling Duffel Leuven
Kerstmarkt in Leuven
zondag 23 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Antwerpen-Centrum O.L.-Vrouwekathedraal - Handschoenmarkt te 2000 Antwerpen
Gerda De Ryck
Gloria van Vivaldi - Kerstconcert in de Antwerpse Kathedraal
maandag 24 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant Nieuwe Ark te Ruisbroek
Thai-chi
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Terreinen Elfdorpen - Ghesquirestraat 19 - Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
aquagym
dinsdag 25 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gent Centrum Vl@s Gent-Centrum p/a Brusselsepoortstraat 128 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
'Kerstdag voor Alleenstaanden' Kerstuitnodiging van de Voorzitter
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen
Rummicub
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
woensdag 26 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Noord-Limburg De Peel Neerpelt
conny
Tekenen
afdeling Hamme-Waasmunster ten Huize Vermeire-Lagae Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardiskoor Vlaamse actieve senioren Hamme-Waasmunster
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
donderdag 27 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant CC De Bender, Puurs
Thai-chi
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier
Paul, Christiane en Hendrik
Wandelmiddag
afdeling Schilde Merksplas
Willy Lenaerts
Kerstwandeling - Kerststallen
afdeling Wevelgem jeugdclub ten goudberge
Voorzitster Annemarie Vanreeth
Kerstviering
afdeling Mol-Centrum Bossen SCK, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Deinze-Leieland De Zandvlooi - Passionistenstraat 48 - Kruishoutem-Lozer
Mieke Bombeke
Krulbollen
afdeling Antwerpen-Centrum MAS - Hanzestedenplaats 1 te 2000 Antwerpen
Eddy Huibers
Kerstwandeling met onze gids van vandaag Leo Vereecken.
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
Aquagym onder deskundige begeleiding en op muziek
afdeling Boortmeerbeek Kerk in Hofstade, Tervuursesteenweg
Lode Van Winkel
Wandeling
afdeling Herent Universiteitsbib
KULeuven en Stad Leuven
Adellijk wonen: de Croy en Arenberg
afdeling Tienen (Groot) Limburg
Op uitstap naar de kerstallen van WWW
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: Vlas afdeling Boom
Kerstfeest kom mor binne
afdeling Lokeren Quality - Zele
Bestuur Vl@s Lokeren
Speelcafé
vrijdag 28 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Berchem M Museum Leuven
Lydia
Tentoonstelling De Arenbergs
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek, Sportveldweg
Nieke Baudet
Trage wandeling
zaterdag 29 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 30 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Boechout Gallerij 't Kallement - St Jozef Wommelgem
Gratis - Muzikaal gebeuren en tentoonstelling
afdeling Antwerpen-Centrum Brilschans-park - hoek Koninklijkelaan en Grote Steenweg te Berchem
Mile Moyson
Praatwandeling in ‘t Stad
maandag 31 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant Nieuwe Ark te Ruisbroek
Thai-chi
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Terreinen Elfdorpen - Ghesquirestraat 19 - Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
aquagym
dinsdag 1 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Vl@s Tienen wenst iedereen een zalig en gelukkig 2019 !
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Asse
Geen destagcafe
woensdag 2 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Kortrijk Residentie Budalys - Dam 2B - 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 - Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 te 2000 Antwerpen- Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
donderdag 3 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Multimedianamiddag
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Statutaire ledenvergadering
afdeling Kapellen ‘t Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson & Guido Van Geertsom
Gezellig Samenzijn met projectie foto’s activiteiten 2018
afdeling Boortmeerbeek Ad Delhaize, Wespelaarsebaan 126 Boortmeerbeek
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Jenever- en cavawandeling
vrijdag 4 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Berchem Zoo van Antwerpen, Koningin Astridplein te Antwerpen
Jacqueline
China Light
afdeling Antwerpen-Centrum Bozar - Ravensteinstraat 23 te 1000 Brussel
Vieneke Verstraeten
Beyond Klimt: New Horizons in Central Europe – met gids
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek, Sportveldweg
Nieke Baudet
Driekoningen wandeling
afdeling Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Seniorenraad
zondag 6 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kortrijk OLV-hospitaal, Budastraat 37 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
H. MIS voor de leden en overledenen van Kortrijk
afdeling Sint-Niklaas Steenstraete, Nieuwstraat 86 Sint-Niklaas
Kurt Moons,
Nieuwjaarsreceptie OVV Waasland
maandag 7 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, 8800 Roeselare
?
Verrassing!!!
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schoten LDC Cogelshof - Deuzeldlaan 49 te Schoten
Lizi Caals
Samenzijn in LDC Cogelshof
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. 8940 Wervik
Het Bestuur
Nieuwjaars receptie
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Aartselaar
Wedstrijdkaarten
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Gerda De Ryck
La Traviata – Giuseppe Verd
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: Annita Duerinckx
Kledingavond met Aliceke
dinsdag 8 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Alveringem (Groot)
Nieuwjaarsfeest
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Nieuwjaarsreceptie en statutaire vergadering
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Scheldekant Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik & Hugo
kaarten - gezellig samenzijn
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Stekene Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat.
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat.
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Veurne De Zonnebloem zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
nieuwjaarsreceptie
afdeling Deinze-Leieland CC De Rekkelinge
algemene leddenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum Oude Badhuis - Veldstraat te 2060 Antwerpen
DC De Meersenier
Oude Badhuis - Verwenbaden
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE
Fons Lammertyn
De schoolmeester vroeger en nu door John Huvaere
afdeling Lokeren Moerbeke Tryphon
Bestuur Vl@s Lokeren
Lunch met dansnamiddag bij Tryphon
woensdag 9 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Brugge-Zuid Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
donderdag 10 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot)
samen en het bestuur
Nieuwjaarsreceptie en statutaire vergadering
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22 Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten: Scheldekant
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Lier
Rik - Paul
Wandelen
afdeling Mechelen Brasserie Vrijbroekhof
Nieuwjaarsviering
afdeling Oostduinkerke restaurant Florishof in Oostduinkerke
bestuursleden
Nieuwjaarsetentje
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
Filmvoorstelling Senior at the Movies
afdeling Tielt El Parador
Nieuwjaarsbijeenkomst
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
De schoolmeester vroeger en nu - John Huvaere
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse zolder oud gasthuis
bestuur Vl@sse
Nieuwjaarsreceptie en Algemene Ledenvergadering
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 11 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Dendermonde-Lebbeke Zaal de schuur, Torrestraat 35, Sint Gillis
V. BUYDTS
Statutaire vergadering gevolgd door nieuwjaarsviering
afdeling Lier Zaal de Lispenaar - Lier
Bestuur
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek - Lindenboslaan 2 te 2630 Aartselaar
Ledenfeest
afdeling Diksmuide Ontmoetingscentrum De Zwaan, Vladsloplein 10, Vladslo
Kurth Van Eeghem
Kurtoisie - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Boortmeerbeek Gildezaal Hanswijkstraat Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Ledenfeest
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zaterdag 12 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Poperinge Opera Gent
BUZZ & de Cultuurraad Poperinge
Met BUZZ & de Cultuurraad Poperinge naar de Opera te Gent
afdeling Antwerpen-Centrum Damiaankerek - TPC - Groenenborgerlaan 149 te 2020 Antwerpen
Gerda De Ryck
Lazy Jazzmen Band – Nieuwjaarsconcert - Damiaankerk - TPC
afdeling Grobbendonk
Worstenbrood- en appelbollenfeest
zondag 13 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
André Rieu
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: bestuur Vlas Boom
Nieuwjaarsreceptie (enkel voor leden van afdeling Boom)
maandag 14 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Geel
Jaaroverzicht: diapresentaties + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Scheldekant “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Jaarvergadering - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
dinsdag 15 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge De Promenade - Zeedijk 185 - Blankenberge
Myriam Moens
Nieuwjaarswensen !
afdeling Gistel Zaal Zonnebloem,Zuidstraat 67 Veurne
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te VEURNE
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Nieuwjaarshappening met het koor Gaudiamus Igitur
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Zaal Zonnebloem Veurne
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Lier Lokaal VNZ Antwerpsestraat Lier
Professor Laekeman
Voordracht over medicamenten
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Veurne De Zonnebloem Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Noordzeequiz
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal Zonnebloem
Afdeling Veurne
Noordzeequiz
afdeling Ninove Meerbeke zaal Alpenroze
Vl@s bestuur ninove
statutaire vergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Nieuwpoort Zaal Zonnebloem, Zuidstraat 67 Veurne
Jan Demoen 0495 89 81 32
Vl@z Noordzeequiz te Veurne
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Antwerpen-Centrum Arenbergstraat 28 te 2000 Antwerpen
Silva De Ryck
Matinée Dorée – Willy Claes Quartet - Arenbergschouwburg
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Prof. Denis De Keukeleire
De geheimen van het bier en de gunstige effecten op de gezondheid.
woensdag 16 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem CC 't Gasthuis
Daisy Bux
Algemene Ledenvergadering
afdeling Berchem Hof van Aragon, Lier
bestuur
Nieuwjaarsdiner Vlas Berchem
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Nieuwjaarsreceptie en Statutaire Vergadering
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal ST.Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. De Branding Middelkerke
Cultuurdienst Middelkerke
Theater - Steven Goegebeur : de man van morgen
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Silva De Ryck
Film: The Insult – de Roma
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
donderdag 17 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Stef Van Lier
Muzikale lezing over Gaston Feremans
afdeling Waregem SOBA Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Yvan De Vreese, 056-60 75 80
Programeringsvergadering met receptie en bingo
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Nieuwpoort Museum Mudel, L. Matthyslaan 3-5 Deinze
Jan 0495 49 51 22
Museumbezoek in Deinze, De Nieuwe Morgen
afdeling Antwerpen-Centrum Kerk van Brasschaat
Mile Moyson
Praatwandeling in Brasschaat
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat, 8020 Waardamme
Ledenfeest
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Alzheimer en dementie door prof. Van Broeckhoven
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Bingonamiddag
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
vrijdag 18 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Nieuwjaarsreceptie met algemene vergadering
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
Afdeling Middelkerke
Petanque
afdeling Aartselaar
Jos Plettinx
Foto - Multimedia
afdeling Antwerpen-Centrum Museum Schone Kunsten, Gent
organisatie: Vieneke Verstraeten
De Dames van de Barok. Vrouwelijke schilders in het Italie van de 16de en 17de eeuw (met gids)
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Arenberg Leuven: vertrek station Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Daguitstap naar Arenberg te Leuven