januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december

Kalender overzicht van 16/01/2018 tot 15/02/2018.
dinsdag 16 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) Bibliotheek Aarschot
Gids ter plaatse
bezoek "SADA" Stedelijk archief en documentatiecentrum Aarschot
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Stijn Vande Voorde
Nieuwjaarsviering met koffie en taart en een glaasje Cava. Optreden violist Stijn Vande Voorde
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Kortrijk HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te 8500 Kortrijk
Gaby Leaucour
Scrabble en rummicub
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Worstelzaal Sporthal Vordensteyn, Schoten
lesgever: David Somers
cursus yoga
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 1)
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 2)
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Ninove Ninove Zaal Roosevelt
Vl@s bestuur Ninove
nieuwjaarssamenkomst
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Mol-Dessel Leto, Mol
Ria Keustermans
Kalligrafie - Onderons
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Antwerpen-Centrum TPC, Groenerborgerlaan 149 te 2020 Antwerpen
organisatie: AAS
Drummen op aarde (Dirk Draulans)
afdeling Boortmeerbeek polyvalentezaal Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Boom OVM Lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: Annita Duerinckx
Kledingavond Aliceke
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Vrijwilligers - Vl@s-Asse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland zaal De Meerschblomme - Avelgem
Dierk Dedeyne
Folky Towers
afdeling Lokeren Anglo-Bowling Hamme
Arthur Van Remoortere
Bowling
afdeling Ruiselede
Ontspanningsnamiddag
woensdag 17 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Bussel
Jacqueline
Expo "Islam" dit is ook onze geschiedenis
afdeling Ertvelde Gemeentehuis Evergem
Dagelijks bestuur Seniorenraad
Seniorenraad
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn Pierre De Neef
NIEUWJAARSRECEPTIE EN STATUTAIRE VERGADERING
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Knokke-Heist De stormmeeuw, Verheyestraat Knokke
Vredeman De Lille
Nieuwjaarsfeest
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
maurice meeus tel 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint-Nikolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
donderdag 18 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ieper Zaal Lissewal Elverdinge
Frans Duerinck
Nieuwjaarsfeest
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
KAARTKAMPIOENSCHAP MANILLEN
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
WANDELEN MET "DE STAPPERS"
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen”, Burchtstraat 160, Kruibeke
Maria De Cock
JAARVERGADERING SCHELDEKANT
afdeling Leffinge Zaal De Zwerver Leffinge
Stuurgroep
Causerie
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Noord-Limburg Zaal Pax Grote Heide
Bestuur
Jaarlijks ledenfeest
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Jaarvergadering en viering jubilarissen 2017
afdeling Poperinge Café De Snoek, Poperinge
Geard Vanhove
Kaarten
afdeling Sint-Amandsberg Feestzaal De Nieuwe Admiraal
Voorzitter Juliette De Smet
Feestmaal
afdeling Aalter Polyvalente zaal Veilige Have, Lostraat 28, Aalter
Ria Maes
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Waregem Soba, Lavendellaan 31 te 8790 Waregem
Jozef Vandesompele 056-60 10 74
Programmeringsvergadering met Nieuwjaarsreceptie en Bingo
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Bibliotheek Middelkerke
bib Middelkerke
Voordracht
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Chris Bollaert
wandeling
afdeling Mol-Centrum Keiheuvel, Balen
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Keiheuvel, Balen
François Gielen, Jos Schillebeeckx
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Izegem
organisatie: Liliane Verbert
Busreis: Izegem schoenentour en bezoek kasteelbrouwerij
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) Zaal Wara, Beekstraat 5, Waardamme
Feestvergadering
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ Vlamingveld 40 Jabbeke
Luc Puystiens
Onterf de fiscus door prof. Michel Maus
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Gezellig samenzijn
afdeling Lokeren Semmerzake
Arthur Van Remoortere
Daguitstap ATCC-Militaire Luchtverkeersleiding-Semmerzake
vrijdag 19 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
Maurice
petanque
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Nieuwjaarsreceptie en Algemene Vergadering
afdeling Oostduinkerke Sociaal Huis
Marc Geryl
Infonamiddag
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowl
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Lucien De Wilde en Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Kammenstraat 81 te 2000 Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Middagconcert - Amuz
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal Sporthal Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal sporthal sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Herzele Parochiezaal Hillegem
Bestuur ism educatief medewerker
Nieuwjaarsviering & statutaire ledenvergadering
zaterdag 20 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Grobbendonk Huize Mached, Gilliam 8 te 2280 Grobbendonk
Guido Somers (voorzitter Vlas Grobbendonk)
Algemene vergadering
zondag 21 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis, Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Romeo en Julia, ballet met muziek van Prokofiev
maandag 22 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Holstraat 7a 9940 Ertvelde
Joela Verdegem, Chantal Neyt, Ria Verhovert
Hobby
afdeling Gent Centrum parochiehuis Sint-Coleta, Sint-Coletastraat nr 10 9000 Gent
M Van Kenhove
Pietje Bollen
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Symoen Raymond
KAARTNAMIDDAG
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting + Rummikub + Hobby
afdeling Oostende "'t Groeneveld"
Nele De Rycke
Feestmaaltijd
afdeling Poperinge Te bepalen
Yvan Venet
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas lokaal “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Paula De Roover
LEESCLUB:
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord MOL
Ludwig Verwerft, Walter Bens, Johan Deckers
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost Schilderspad, Mol - Millegem
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Aartselaar overdekte banen Helststraat / A-12
jean averals tel 03 888 07 71
petanque Arosa *
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum TPC, Groenenborgerlaan 149 te 2020 Antwerpen
organisatie: AAS
Workshop: Rij vaardig! Veilig verkeer Vlaanderen
dinsdag 23 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne Eurobowling
Johan De Wit
Eurobowling
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde Zaal Driebeekstraat 2- 9050 Gentbrugge
Lieve Bogaert
Belgen maken bommen
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke
Monique Vanbelleghem
Boltra te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Oostduinkerke Sociaal Huis in Koksijde
voorzitter SAR Wilfried Heyvaert
Vergadering SAR Koksijde
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 2)
afdeling Schoten Worstelzaal Sporthal Vordensteyn, Schoten
lesgever: David Somers
cursus yoga
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 1)
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstraat
Magda Goos
Darts
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13 , 2400 Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Antwerpen-Centrum Badenhuis, Alfons Engelsstraat te Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Verwenbaden - badenhuis Veldstraat
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan 2 te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei- en praatcafé
afdeling Boortmeerbeek polyvalentezaal Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Vrijwilligers - Vl@s-Asse
Destagcafé
afdeling Lokeren Cultureel centrum
Dirk en Yvette
Muziekquiz - Derde editie
woensdag 24 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Zaal Het Sparrenhof, Dries 2 Assebroek
Hans Logghe en Katrien Ryserhove
Algemene statutaire ledenvergadering met voordracht "En god schiep de vrouw"
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Brugge-Noord Zaal Het Sparrenhof, Dries 2 Assebroek
Hans Logghe en Katrien Ryserhove
Algemene statutaire ledenvergadering met voordracht
afdeling Brugge-Zuid Zaal Het Sparrenhof, Dries 2 Assebroek
Hans Logghe en Katrien Ryserhove
Algemene statutaire ledenvergadering met voordracht "En god schiep de vrouw"
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. De Kilt Westende
Marita Vermaesen
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
maurice meeus tel 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Leuven Rusthuis St Vincentius Brabançonnestraat 97, 3000 Leuven.
Hilde & Frieda
Reisverslag Wenen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Tweede Vl@s Kwis
donderdag 25 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Nijlen
Jacqueline
Gegidst bezoek De Gouden Haan
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
WANDELEN MET "DE STAPPERS"
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
KAARTKAMPIOENSCHAP MANILLEN
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling Oostduinkerke restaurant Florishof in Oostduinkerke
bestuursleden
Nieuwjaarsetentje
afdeling Poperinge Gotische zaal, Stadhuis Poperinge
Seniorenraad Poperinge
Seniorenraad Poperinge biedt een receptie aan voor alle Poperingse Senioren
afdeling Wevelgem jeugdclub ten goudberge
Voorzitster Annemarie Vanreeth
Nieuwjaarsvergadering
afdeling Zwijndrecht Waaigat Burcht
voorzitter
Gezellig samenzijn met worstenbrood en appelbollen en jaaroverzicht 2017 en 2018
afdeling Mol-Centrum Bossen SCK, Mol-Donk
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Zaal Jonkhove Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Raf Vantoest - Steenovenstraat 1 - 8820 Torhout tel. 050/212613
Urologische problemen bij 55-plussers - Uroloog Peter Van Oyen
afdeling Antwerpen-Centrum Kasteelplein te Turnhout
organisatie: Frieda en Werner Dierickx
Bezoek aan het Meduceum in Turnhout
afdeling Herent Windesheim (Betlehem)
Bestuur
Babbel- en Snabbelnamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Bestuur Vl@sse
Voorstelling van reizen en de activiteiten 2018
afdeling Jabbeke (Groot) 't Oosthof, Snellegem
Luc Puystiens
Nieuwjaarsetentje
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Voordracht 'De bende van Baekelandt'
afdeling Ruiselede Ruiselede zaal voor Sport&Spel
Tina De Gendt
TURKEN aan de LEIE door Tina De Gendt
vrijdag 26 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
petanque
afdeling Vlaamse Ardennen Zaal Ladeuze, Ladeuze 3 9680 Maarkedal
Luk De Vos & het bestuur
Nieuwjaarsreceptie en info-voordracht 'Ouderenparticipatie
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Mol-Centrum Mol, St. Lutgardis-instituut
Maria Geboers
Familiekunde
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Lucien De Wilde en Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Nieuwpoort Laurestes, Albert I-laan 1, Nieuwpoort
Michel 047 03 82 96
Nieuwjaarsdiner
afdeling Diksmuide zaal Bourgonisch Schild, Oostendebaan 36 A
Leen De Coninck
Ons geheugen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats 7-8 te Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers & Vieneke Verstraeten
Muziekclub
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal Sporthal Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal sporthal sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Grobbendonk Huize Mached, Gilliam 8 te 2280 Grobbendonk
Dirk
Bierproeverij: Trappistenavond
zaterdag 27 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Ranst
organisatie: Mile Moyson
Praatwandeling: Kasteel Selsaeten Ranst
zondag 28 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Asse Kerk Krokegem
Sam de Geyter
Hopduvelwandeling
maandag 29 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Antwerpen
Jacqueline
Gegidste rondleiding van het gebouw deSingel
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor, 't Zand 22, 8000 Brugge
Rik Roose
Scrabblen
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Symoen Raymond
KAARTNAMIDDAG
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting + Rummikub + Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Yvan Venet
Wandelen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Mireille Coulier
Algemene ledenvergadering
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor, 't Zand 22, 8000 Brugge
Rik Roose
Scrabblen
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor, 't Zand 22, 8000 Brugge
Rik Roose
Scrabblen
afdeling Wervik-Geluwe Het Pardoen Akademistraat
René Kenis
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord Mol
Ludwig Verwerft, Walter Bens, Johan Deckers
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost Klavertje Vier, Mol - Postel
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Aartselaar overdekte banen Helststraat / A-12
jean averals tel 03 888 07 71
petanque Arosa *
dinsdag 30 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel Zaal Zomerloos, Sportstraat 1 Gistel
SAR GISTEL
deelname Panelgesprek HART- en VAATZIEKTEN met informatiebeurs
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Leffinge Zaal Groeneveld Oostende
Bestuur
Nieuwjaarsfeest
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Worstelzaal Sporthal Vordensteyn, Schoten
lesgever: David Somers
cursus yoga
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 1)
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 2)
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum Novarumstraat,24, Aalter
Trui De Kee
Hobbywerking : maandkalender patchwork
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea
DANSLES:
afdeling Ninove
Norbert Van Vreckem
wandelnamiddag
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Antwerpen-Centrum Nieuwdreef 135 te 2170 Merksem
organisatie: Silva De Ryck
Film: Allemaal Familie (romantische komedie)
afdeling Boortmeerbeek polyvalentezaal Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Asse zolder oud gasthuis
notaris De Puydt
Erfenisplannen
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Vrijwilligers - Vl@s-Asse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Arthur Van Remoortere
Daguitstap : Bedrijfsbezoek autocars Lauwers en elexirbrouwerij
woensdag 31 januari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Ieper café America (Dikkebus)
Frans Duerinck
Maandelijkse bolletra.
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Frans Iserbyt, Janine Jacquemyn
CAUSERIE
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Lier Antwerpen
Vic
Bezoek aan het Maagdenmuseum en chocolatier Burie
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
maurice meeus tel 03 888 47 45
zwemmen
donderdag 1 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel CC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Ilse Landuyt
Smakelijk gelachen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
WANDELEN MET "DE STAPPERS"
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
KAARTKAMPIOENSCHAP MANILLEN
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café De Snoek, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Sint-Niklaas lokaal “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas
Denise & Bea
Gezellig breikransje, kaarten & gezelschapsspellen: Sint-Niklaas
afdeling Koekelare Sint Jorisplein 1 Koekelare
Norbert Vandecasteele
Geleid bezoek aan het Hadock van de Spaenhiers
afdeling Mol-Centrum Galbergenpad, Mol-Sluis
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek
marita
Pannenkoekenfeest verloren maandag
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Kalligrafie
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Kerk Heiende
Nicole en Tom
Pannenkoekenwandeling
vrijdag 2 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
Maurice
Petanque
afdeling Berchem Frans Beckersstraat 33 Berchem
bestuur
Lichtmis i.s.m De Veldekens
afdeling Ieper zaal Atlantis
Rosa Billiau
maandelijkse bowling
afdeling Sint-Niklaas lokaal: “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
LICHTMIS :
afdeling Mol-Centrum Mol, 't Getouw, Zaal 3
Maria Geboers
Familiekunde
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Lucien De Wilde en Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal sporthal sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal Sporthal Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 3 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 4 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstraat
Monique Logie
Kaartersfeest
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Branding
Toneelvoorstelling
afdeling Asse Kloosterhof Mollem (Asse)
toneelgroep Harlekijn
Bijwonen toneel te Mollem
maandag 5 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Holstraat 7a 9940 Ertvelde
Chantal Neyt, Ghisleen Lybaert
Bingo
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster O.C. Bollewerpstraat,3 Ingelmunster
John Huvaere
De schoolmeester vroeger en nu.
afdeling Izegem Plantijnzaal Bibliotheek Korenmarkt Izegem
Marie Jeanne Vandenberghe
Leeskring
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Symoen Raymond
KAARTNAMIDDAG
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting + Rummikub + Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Yvan Venet
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14 Roeselare
mr. André D'Halluin
Het leven van Charles De Gaulle
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas Pastoor De Meerleerstraat 24 A
Koninklijke Video, Foto & Digiclub v.z.w. Sint-Niklaas
Filmnamiddag
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord Mol
Ludwig Verwerft, Walter Bens, Johan Deckers
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
gilbert van den neucker
prijskampkaarten
dinsdag 6 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Frans Beckersstraat 33 Berchem
Bestuur
Maandelijkse ledenvergadering
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Izegem start Grote Markt Izegem
Tillo
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Worstelzaal Sporthal Vordensteyn, Schoten
lesgever: David Somers
cursus yoga
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 1)
afdeling Schoten ten huize van de lesgeefster
lesgeefster: Lizi Caals
cursus kalligrafie (groep 2)
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea
DANSLES:
afdeling Veurne Zonnebloem Zuitstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Winterfeesten
afdeling Wervik-Geluwe De Kim St. Jorisstraat
Martine Heeren
Wervikse Koutenanche.
afdeling Ninove zaal Roosevelt - Ninove
Bestuur Vl@s Ninove
carnavalshow " op z'n Ninofs "
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Boortmeerbeek polyvalentezaal Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan 2 te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei- en praatcafé
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Vrijwilligers - Vl@s-Asse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Arthur Van Remoortere, Freddy Maes
Theatershow : Terug naar vroeger. Groep Linquenda
woensdag 7 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Zaal Het Sparrenhof, Dries 2 Assebroek
Jan en Rita Thienpondt
Diavoorstelling "Zuid-Oost Engeland"
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
FEEST VOOR DE MEDEWERKERS
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Brugge-Noord Zaal Het Sparrenhof, Dries 2 Assebroek
Jan en Rita Thienpondt
Diavoorstelling
afdeling Brugge-Zuid Zaal Het Sparrenhof, Dries 2 Assebroek
Jan en Rita Thienpondt
Diavoorstelling "Zuid-Oost Engeland"
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Marita Vermaesen
Ontbijtbuffet
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Marita Vermaesen
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
donderdag 8 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) CC Het Steven Tuerlinckx DVD voorstelling door Steven Tuerlinckx
afdeling Gistel 't Paveljoentje gistel
Christiaan Dejonghe
gezellig samenzijn
afdeling Ieper Parking zwemkom (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (Vlasieper@iepergmail.com)
Bedrijfsbezoek : waterzuiveringsinstallatie Aquafin in Ieper
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
WANDELEN MET "DE STAPPERS"
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
KAARTKAMPIOENSCHAP MANILLEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22 Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten: Scheldekant
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer/ Rosa Symoen
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Schilde Wilrijk, Laarstraat 20
Mireille Coulier
Bezoek aan Jain Cultural Center
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Chris Bollaert
wandeling
afdeling Mol-Centrum Sint-Job-in-'t Goor
Guido Michiels
Dagwandeling
afdeling Mol-Centrum Klavertje Vier, Mol - Postel
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Proper en puur - een vrolijke geschiedenis van de persoonlijke hygiëne - Ilse Landuyt
afdeling Torhout-Houtland Zaal Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Raf Vantoest - Steenovenstraat 1 - 8820 Torhout tel. 050/212613
Rechts is waar de duim links staat - José Vandekerckhove
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren PC lokeren, Oude Heerweg 180 - Lokeren
Arthur Van Remoortere
Petanque
afdeling Ruiselede
Bowling
vrijdag 9 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Berchem Mortsel
Lydia
Bezoek aan het Huis van het Nederlands
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowl
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Lucien De Wilde en Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal sporthal sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek polyvalente zaal Sporthal Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 10 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 11 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel Ruiselede
bestuursleden
Zondagmorgenontbijt
maandag 12 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor, 't Zand 22, 8000 Brugge
Rik Roose
Scrabblen
afdeling Destelbergen-Heusden Zaal Domus
Kris
Leeskring
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Symoen Raymond
KAARTNAMIDDAG
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting + Rummikub + Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Yvan Venet
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor, 't Zand 22, 8000 Brugge
Rik Roose
Scrabblen
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor, 't Zand 22, 8000 Brugge
Rik Roose
Scrabblen
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseiukstraat
Ghislain Nuytten
Senioren quiz
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord MOL
Ludwig Verwerft, Walter Bens, Johan Deckers
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost TISP-pad, Mol
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Aartselaar overdekte banen Helststraat / A-12
jean averals tel 03 888 07 71
petanque Arosa *
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp , 35
De voorzitter Dhr Ronald Evrard
Ledenvergadering
dinsdag 13 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Dhr. Philippe Despriet
Beeldenstorm in onze lage landen en Frans-Vlaanderen.
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Ieper Station Ieper
Marcel Allaert
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem start Grote Markt Izegem
Rudy
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Sint-Amandsberg Parochiale Kring Westveld
Voorzitter Juliette De Smet
Gezond slapen Infosessie door het Geronimo team
afdeling Sint-Niklaas “Steenstraete” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
De Langhe Albert.
Eerste Vl@s quiz
afdeling Ninove
wandelnamiddag
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Deinze-Leieland CC De Rekkelinge
Ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Boortmeerbeek Cultuurhuis Oude Pastorie, Ravesteinstraat te Hever
Gediplomeerde kunstschilder
Kunstschilderen
afdeling Boortmeerbeek Tildonk kerk, Dorpstraat Tildonk
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Vrijwilligers - Vl@s-Asse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp Ardooie CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Plastic in de oceaan door Fons Lammertyn
afdeling Lokeren
Bloemschikken : Thema Valentijn
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel Ruiselede
bestuursleden
Ontspanningsnamiddag
woensdag 14 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling De Panne-Adinkerke Parkhotel De Panne
Jean Demuynck
Ontbijt onder vrienden
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Valentijntjesfeest
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
donderdag 15 februari 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Antwerpen
Lydia
Bezoek aan het Maagdenhuis
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
WANDELEN MET "DE STAPPERS"
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
KAARTKAMPIOENSCHAP MANILLEN
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Stuurgroep
Mist, mijn moeder en ik
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café De Snoek, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Poperinge Brandweerkazerne Poperinge
Eddie Vintevogel
Opleiding AED
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum Novarumstraat 24, Aalter
Ria Maes
De Poezenmuis - Norbert De Coster
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Lucien Cleppe
Paatros
afdeling Mol-Centrum Leemkuilenpad, Balen-Olmen
Gaby Theunis en Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Kalligrafie
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) Zaal Wara, Beekstraat 5, Waardamme
Andre Haesaert
Reisverslag
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ Vlamingveld 40
Luc Puystiens
Voordracht door advocaat Johan Platteau
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Gezellig samenzijn
afdeling Lokeren Quality Snooker - Zele
Arthur Van Remoortere
Speelcafé : biljart, darts, kaarten, gezelschapspellen